Gelir Arttıran Dijital Pazarlama
Çözümleri
Sunuyoruz

Kurulduğumuz Yıldan Bu Zamana Kadar Kesintisiz Dijital Pazarlama Hizmeti Sunuyoruz....

Growing team

Teknoloji Destekli Dijital Pazarlama Çözümlerinde Lideriz

MAPSEM, teknoloji odaklı bir dijital pazarlama hizmetleri sağlayan ve her bir müşterimiz için ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özel stratejiler oluşturan dijital pazarlama ajansıdır. Dijital ortamlarda gerçek sonuçlar elde etmek için ne gerektiğini bildiğimiz için ekibimizi ödüllü pazarlamacılar, tasarımcılar ve geliştiricilerden oluşturduk. Ayrıca, olası satışlar ve elde edilen gelir gibi en çok anlam ifade eden metriklere de odaklanıyoruz. İşletmeleri ileriye taşıyan şeyin bu hedeflere ulaşmak olduğunu biliyoruz ve müşterilerimizin başarısının kendi performansımızın en iyi ölçüsü olduğuna inanıyoruz. Yılların verdiği deneyim sayesinde, her kanalın kendi avantajları olsa da, diğer kanallarla stratejik olarak eşleştirildiğinde hepsinin en iyi şekilde çalıştığını da öğrendik. Bu nedenle, her bir müşterimize tam hizmet stratejileri sunuyoruz ve görünürlüğü, dönüşümleri ve geliri artırmak için dijital kanalların bir kombinasyonunu kullanıyoruz.

Sonuç olarak, son 5 yılda müşterilerimiz için 8 Milyar TL üzerinde gelir sağladık. Ekibimiz ayrıca sonuçlarımızı daha etkin bir şekilde izlememize ve raporlamamıza yardımcı olan tescilli araçlar geliştirmek için de çalıştı ve sonuç olarak sektörde MAPSEMCloud olarak adlandırılan 1 numaralı yatırım getirisi izleme platformuna sahibiz. Web bizim tutkumuz ve işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma konusunda tutkuluyuz. Dolayısıyla, dijital pazarlama ajansınız olarak MAPSEM’i seçtiğinizde, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun özel bir plan alırsınız.

Sonuçlara Odaklanmaya Devam Ediyoruz

Müşterilerimiz için elde ettiğimiz sonuçlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Çalışmalarımızdan örnekler için referanslarımıza göz atın.

Intro