Pazaryerleri Hizmetleri

Trendyol Satış Danışmanlığı

Trendyol satış danışmanlığı MAPSEM, son teknoloji yazılımları, stratejileri ve hizmetleri sağlayarak sizlerin trendyol'da satışlarını arttırmaya olanak sağlıyor. Trendyol e ticaret danışmanı MAPSEM, büyüyen ve büyümek isteyen e-ticaret işletmeleri ile ortaklaşa çalışmayı prensip haline getirerek uzman kadrolarını bu doğrultuda hazırlamıştır. Trendyol, e-ticaret işletmelerinin Türkiye'nin her bölgesine ürünleri satma noktasında en büyük pazaryerleri arasında lider konuma geldi. Bizlerde sizlere Trendyolda satışlarınızı arttırma noktasında uzman kadromuz ile hizmetler vermekteyiz. Aşağıda bulunan paketlerimizden birini seçerek Trendyolda satışlarınızı arttırmaya başlayabilirsiniz.

Image link

Trendyol Danışmanlık Hizmetleri

GÜMÜŞ PAKET

Teklif Alın/Aylık

20 Anahtar Kelime
10 Ürün Kategorisinde En Çok Satanlara Girmesi Hedeflenir
Ürün Lansmanı
Telefon Görüşmesi, Olası Satış ve Gelir İzleme Raporu
ALTIN PAKET

Teklif Alın/Aylık

75 Anahtar Kelime
30 Ürün Kategorisinde En Çok Satanlara Girmesi Hedeflenir
Ürün Lansmanı
Telefon Görüşmesi, Olası Satış ve Gelir İzleme Raporu
ELMAS PAKET

Teklif Alın/Aylık

150 Anahtar Kelime
60 Ürün Kategorisinde En Çok Satanlara Girmesi Hedeflenir
Ürün Lansmanı
Telefon Görüşmesi, Olası Satış ve Gelir İzleme Raporu
KATEGORİ LİDERİ

Teklif Alın/Aylık

Tüm Ürünlerde Anahtar Kelime Çalışması
Mağaza Kapsamı Tüm Ürünlerde Çalışma Yapılır
Mağaza ve Ürün Lansmanı
Telefon Görüşmesi, Olası Satış ve Gelir İzleme Raporu

Trendyol Başarı Hikayelerimiz 🤩

Trendyol Mağazanızı Birlikte İnşa Edelim

Trendyol mağaza yönetimi ve satış arttırmak uzmanlık ister. Trendyol kategorilerdeki deneyimimiz sayesinde önce mağazanızın satışlarını arttırıyoruz sonra ürünlerinizi kategorisinin en çok satanlarına girmesini sağlıyoruz.

Ürün Optimizasyonu
Trendyol kategori ve ürünlerinize göre anahtar kelime çalışmaları yapar, ürünlerinize listeleme optimizasyonu uygularız. Ürünlerinizi arama sonuçlarında ve kategori sıralamalarında en üst sıralara taşıyarak satışlarınızı arttırırız.
Kategori Yönetimi
Ürün ve kategorilerinizi Trendyol algoritmalarına göre düzenler ve optimize ederiz. Düzenli olarak ürünler yüklediğinizde ve Trendyol algoritma değişikliği yaptığında bozulmalar olsada uzmanlarımız her zaman mağazanızın optimizasyonlarını düzenli olarak çalışmalar yürütürler.
Grafik Tasarım
Trendyol mağazanısın ihtiyacı olan banner, gif, ürün görselleri düzenleme oluşturma, kampanya ve duyuru görsellerini grafiker ekibimiz profesyonelce hazırlar. Düzenli olarak tasarımlar değişerek mağazanızın dinamik görünmesini sağlarız.
Kampanya Yönetimi
Satış yaptığınız kategoriler göz önünde bulundurularak statejik planlama yapılır. Marka bilinirlğinizi arttırma, stok eritmek, sepet ortalamanızı arttırmak vs amaçlarla kampanya kurguları hazırlarız.
Ürün ve Mağaza Lansmanı
Seçtiğiniz paketlere göre mağaza yada ürünlerinizin lansmanlarını yaparak daha fazla kişiye ulaşmasına ve satışlarının artmasını sağlarız.

Trendyol Satış Arttırma Stratejileri

Trendyol, Türkiye’nin en popüler e-ticaret platformlarından biridir ve müşterilerine çeşitli ürünler sunmaktadır. Satışları artırmak isteyen Trendyol satıcıları için etkili bir satış arttırma stratejisi oluşturmak önemlidir. Strateji, ürün analizi, hedef kitlenin tanınması, uygun fiyatlandırma, satış kanallarının incelenmesi, müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesi ve pazarlama kampanyalarının düzenlenmesi gibi adımları içerebilir. E-ticaret pazarının rekabetçi olduğu bu ortamda, satışları artırmak için uygulanacak stratejik yaklaşımlar, Trendyol satıcılarının başarısının anahtarı olabilir.

 1. Ürün analizi yapın: Ürünlerinizin popülaritesini, satış performansını ve potansiyel müşteri gruplarını belirleyin.

 2. Hedef kitlenizi tanıyın: Hedef kitlenizin beklentilerini, ihtiyaçlarını ve satın alma davranışlarını anlamaya çalışın.

 3. Uygun fiyatlandırma yapın: Ürünlerinizin fiyatlarını, müşteri beklentileri ve rekabet analizi doğrultusunda ayarlayın.

 4. İnceleyin ve uyarlamanız gereken satış kanallarını belirleyin: Farklı satış kanallarını (örneğin, sosyal medya, e-posta pazarlama, reklamlar vb.) inceleyin ve en etkili olanlarını seçin.

 5. Müşteri hizmetlerini iyileştirin: Müşterilerinize kaliteli ve hızlı bir müşteri hizmeti sunun.

 6. Pazarlama kampanyaları düzenleyin: Ürünlerinizi tanıtmak için etkili pazarlama kampanyaları düzenleyin.

Trendyol’da Satışlarını Arttırmak İsteyenler Aşağıdaki Konularda Yeterlilikleri Olmalıdır

 1. Trendyol Pazarlama
 2. Trendyol Satış Teknikleri
 3. Trendyol Ürün Tanıtımı
 4. Trendyol Müşteri Hizmetleri
 5. Trendyol Reklamlar
 6. Trendyol İndirimler
 7. Trendyol Fiyatlandırma Stratejisi
 8. Trendyol Sosyal Medya Pazarlama
 9. Trendyol E-posta Pazarlama
 10. Trendyol Ürün Çalışmaları.

Eğer sizlerin yukarıdaki trendyol satış arttırma konularda yetkinliğiniz yok veya zamanınız yoksa başarılı olma olasılığınız çok az. Trendyol’da zahmetsizce ürünlerinizi satmak için için şimdi trendyol e ticaret danışmanı olan bizden Trendyol Satış Danışmanlığı almaya başlayarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Sizlerin yerine uzman kadromuz Trendyol mağazanızı yöneterek satışlarınızı arttırsınlar.