Mail Marketing Hizmetleri

Üst Düzey E-posta Pazarlama ve Yönetim Hizmetleri

MAPSEM’de, sizin yerinize e-posta pazarlama kampanyalarınızı yöneteceğiz ve kullanıcıların sitenizi ziyaret etmesi ve ürün ve hizmetlerinizi satın alması için e-posta içeriğinizin birinci sınıf olmasını sağlayacağız. E-posta pazarlama yönetimi hizmetlerimiz içerik oluşturma ve kişiselleştirmeyi içerir ve iş ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize en uygun kampanya paketini seçmenize yardımcı olacağız.

Image link

E-Posta Pazarlama ve Yönetim Planlarını Keşfedin

GÜMÜŞ PAKET
Teklif Alın/Aylık
1 E-posta
Kampanya ve hedef stratejisi
Ayrıntıları İncele
ALTIN PAKET
Teklif Alın/Aylık
2 E-posta
Kampanya ve hedef stratejisi
Ayrıntıları İncele
ELMAS PAKET
Teklif Alın/Aylık
4 E-posta
Kampanya ve hedef stratejisi
Ayrıntıları İncele

MAPSEM Özel E-Posta Pazarlama Kampanyaları

E-posta pazarlaması, marka bilinirliğini artırmak, insanlara işletmenizi hatırlatmak ve alışveriş yapanların daha fazlası için geri gelmesini sağlamak için işletmeniz için en iyi web pazarlama stratejilerinden biridir.

E-posta pazarlama stratejinizden en iyi şekilde yararlanmak için abonelerinizin doğru bilgiyi doğru zamanda almasını sağlayan güçlü bir kampanya oluşturmalısınız.

MAPSEM’de, sizi hedef kitlenizin gelen kutusuna yerleştirerek işletmenizin başarılı olmasına yardımcı olmak için birçok farklı e-posta pazarlama yönetimi hizmeti sunuyoruz.

E-posta pazarlama kampanyanızı optimize etmeye hazır mısınız? Ekibimizden deneyimli bir stratejist ile yalnızca şirketinizin e-posta pazarlamasını iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda kampanyanızdan daha fazla gelir elde etme konusunda sohbet etmek için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin.

Mail Pazarlamanız İçin Özel Plan ve Fiyatlandırma Arıyorsanız Teklif Alın

MAPSEM E-posta Pazarlama Yönetim Hizmetleri

Her özel e-posta stratejisiyle, bir kampanya ve hedef stratejisi ve yaratıcı tema geliştirme dahil olmak üzere hizmetler alacaksınız. Ayrıca, her e-posta için tasarım düzenlemeleri, e-postaların kodlanması, web sitesi kayıt uygulaması ve A/B testi sunuyoruz. A/B testi, alıcılar arasında hangi konu satırlarının en yüksek açılma oranı sağladığını anlamanıza ve kampanyanızı geliştirmenize yardımcı olması açısından önemlidir.

Bir kullanıcının e-postayı konu satırına göre açıp açmadığı, kullanıcıların e-postalarınızla nasıl etkileşime girdiği ve daha fazlası gibi şeyleri not almak için e-postalarınızı test etmek son derece önemlidir.

Ayrıca kısmen yönetilen bir e-posta pazarlama hizmeti sunuyoruz. Bu, e-posta içeriklerini zaten dağıtmış, ancak analitik ve konu satırlarını, düğmeleri vb. iyileştirme konusunda biraz yardım isteyen işletmeler için harika fırsat. Aşağıdaki çok yönlü e-posta pazarlama planlarımızı keşfedin:

Özellikler
Gümüş Paket
Altın Paket
Elmas Paket
Aylık gönderilecek e-posta sayısı
1
2
4
E-posta metin yazarlığı
Mail içi görsel
Kampanya ve hedef stratejisi
Yaratıcı tema geliştirme
Her e-posta için tasarım düzenlemeleri
Dönüşüm izleme
Açma oranı analizi
Tıklama oranı analizi
Aylık/üç aylık olası satış yaratma raporları