Türkiye'nin En İyi Sosyal Medya Ajansı

Kurumsal Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Kurumsal sosyal medya reklam hizmetleri, markanızı bir sonraki seviyeye taşıyabilir. Takipçileri çekmek, satışlar oluşturmak ve yatırımınızdan etkileyici bir geri dönüş elde etmek için MAPSEM ile Facebook, Twitter, Instagram ve diğer en iyi sosyal medya ağlarında reklam verin. Kurumsal sosyal medya reklam hizmetlerimizin markanız için nasıl daha fazla gelir yaratabileceğini görmek için bugün ücretsiz bir teklif isteyin!

Şimdiye Kadar 30 Milyon TL Sosyal Medya Reklam Bütçesi Yönettik

Sizde bizim milyonluk tecrübelerimizden faydalanmak için aramıza katılın. Reklam gelirlerinizi katlamaya başlayalım.

kurumsal sosyal medya reklam hizmetleri
kurumsal sosyal medya reklam hizmetleri
kurumsal sosyal medya reklam hizmetleri
kurumsal sosyal medya reklam hizmetleri
kurumsal sosyal medya reklam hizmetleri

Kurumsal Sosyal Medya Reklamcılığı ile Takipçileri Müşterilere Dönüştürün

Sizin işletmenizde dahil olmak üzere tüm dijital pazarlama stratejilerinin sosyal medyaya ihtiyacı vardır. Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram ve hatta Snapchat gibi sosyal medya ağları ile işletmeniz, işe alım çabalarınızı, satış girişimlerinizi veya müşteri sadakat programınızı güçlendirmek için hedef kitlenizdeki herkese ulaşabilir.

Sosyal medya pazarlamacılığı bu hedefleri desteklemeye yardımcı olabilir. Fakat reklamlar, şirketinizin sosyal medya haber akışlarındaki varlığını artırarak çabalarınızı güçlendirir. Hedeflemeyi, mesajlaşmayı ve teklif vermeyi başaran sosyal medya reklamları çok önemlidir. Bu sayede kurumsal işletmeniz sosyal medyadan büyük getiriler elde edebilir.

Mapsem’de kurumsal sosyal medya ajansımız, kurumsal düzeyde sosyal medya reklamcılığında uzmanlaşmıştır. Sosyal medya uzmanlarından oluşan kurum içi ekibimiz, sizlere eksiksiz bir sosyal medya reklam hizmeti sunar. Stratejinizi geliştirmekten reklamlarınızı oluşturmaya ve kampanyalarınızı yönetmeye kadar her şeyi sizin yerinize biz hallederiz. Ayrıca, size her ay özel raporlar sunarak iş takibini kolaylaştırırız.

Meta İş Ortağı ajansımızın markanıza nasıl yardımcı olacağını mı merak ediyorsunuz? Markaların %91’inin bizi neden uzun vadeli ortakları haline getirdiğini mi merak ediyorsunuz? Tüm sorularınız için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin! Veya telefon numaramızdan bize ulaşın!

İşletmeniz (ve Hedef Pazarınız) İçin Önemli Olan Platformlarda Reklam Verin

Facebook, Instagram ve YouTube gibi ağlar, şirketinize yüz milyonlarca kullanıcıya erişimin yolunu sağlar. Ayrıca markanızın hedef kitlesine ulaşmasına ve reklam harcamalarından en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olur. Böylelikle gelişmiş hedefleme seçeneklerine sahip olursunuz.

Mapsem ile işletmeniz tüm bu platformlardan faydalanır çünkü hizmetlerimiz şunları içerir:

 1. Facebook
 2. Instagram
 3. Twitter
 4. Pinterest
 5. Snapchat
 6. Youtube
 7. LinkedIn
 8. Tiktok

Kurumsal sosyal medya reklam hizmet planlarımız önerilen sayıda ağ içermektedir. İşletmeniz aynı zamanda iki yerine dört platform gibi tercih ettiği kadar çok ağda reklam verme esnekliğine sahiptir.

MAPSEM Kurumsal Sosyal Medya Reklam Fiyatlandırması

Kurumsal sosyal medya reklamcılığı fiyatlandırmamızı mı merak ediyorsunuz? Hemen fiyatlarımıza ve planlarımıza göz atın:

Aylık Reklam Harcaması
Aylık Yönetim Ücreti
100.000 TL'ye Kadar
Teklif Alın
100 Bin TL - 500 Bin TL
Teklif Alın
500 Bin TL - 1 Milyon TL
Teklif Alın
1 Milyon TL - 1,5 Milyon TL
Teklif Alın
1,5 Milyon TL - 2 Milyon TL
Teklif Alın
2 Milyon TL +
Teklif Alın

Kurumsal sosyal medya reklam hizmeti almak için şimdi bizimle iletişime geçin.

Kurumsal Sosyal Medya Reklam Hizmetlerimiz Neler İçeriyor?

İşletmenizin kurumsal sosyal medya reklamcılık hizmetine yatırım yapmaya karar vermesinin sebepleri nelerdir? Çoğu marka gibi muhtemelen siz de şunları yapmak istemişsinizdir:

 • Şirket içi ekip üyelerinin zamanından tasarruf etmek
 • Sosyal medyadaki reklamlardan daha iyi getiri elde etmek
 • Sosyal medya reklam girişimlerini ölçeklendirmek
 • Mevcut sosyal medya yönetimi reklam stratejisini oluşturmak veya geliştirmek
 • Sektörün lider uzmanlarına erişmek
 • Dahili pazarlama maliyetlerini optimize etmek
 • Ve daha fazlası…

Mapsem’de, bu hedeflerle beraber kurumsal sosyal medya reklamcılığınız ile elde etmek istediğiniz değeri de biliyoruz. Bu nedenle hizmetlerimiz, sosyal medyada reklam vermek için eksiksiz bir paket sunar.

Örneğin, kurumsal sosyal medya pazarlama hizmetleri kapsamında, reklam planlarımız şunları içerir:

 • Özel hesap yöneticisi ve platforma özgü uzmanlardan oluşan bir ekip
 • Sosyal reklam denetimi
 • Sosyal reklam stratejisi önerileri ve/veya geliştirme
 • Sosyal medya reklam öğeleri
 • Ağ izleme piksel kurulumu
 • MapsemCloud
 • Günlük hesap takibi
 • Haftalık reklam kreatif analizi ve optimizasyonu
 • Aylık reklam kitlesi analizi ve optimizasyonu
 • Özelleştirilmiş raporlar
 • Aylık raporlama

Kurumsal sosyal medya reklam ortağınız olarak, anahtar teslim bir çözüm sunuyoruz. YouTube, LinkedIn, Facebook veya başka bir sosyal medya ağında reklam vermek isteyebilirsiniz. Şirketinizin etkili bir yatırım getirisi elde etmesi için kaynakları optimize eder ve kampanyalarınızı yönetme liderliğini üstlenebiliriz.

Kurumsal Sosyal Medya Reklamcılığı İşletmenize Nasıl Yardımcı Olur?

Mapsem'in kurumsal sosyal medya reklamcılığı işletmenize çeşitli konularda fayda sağlar:

Marka Bilinirliği Oluşturma
Sosyal medya, marka bilinirliği oluşturmak için en iyi kanallardan biridir. Ölçülmesi zor olsa da marka farkındalığı bir tüketicinin veya ticari alıcının müşteriye dönüşmesinde kritik bir rol oynar. Herhangi birinin müşteri olmayı düşünmeden önce markanız hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Dolayısıyla marka bilinirliği kritik bir pazarlama hedefidir. İşletmeniz, sosyal medya reklamlarını kullanarak istediğiniz kullanıcıya erişebilir. Konumlarına, ilgi alanlarına, demografik özelliklerine ve daha fazlasına göre hedefleme yaparak potansiyele ulaşır. Müşteri tabanınıza benzer kişileri bulmak için mevcut müşteri verilerini bile kullanabilirsiniz.
Çevrimdışı ve Çevrimiçi Satışlar Oluşturma
Kurumsal sosyal medya reklamcılığına yatırım yapmak, markanızın gelir elde etmesine de yardımcı olabilir. Örneğin, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtan Instagram veya Facebook reklamları son derece etkilidir. Bu, kullanıcıları çevrimiçi mağazanızı veya gerçek mekanda faaliyet gösteren mekanınızı ziyaret etmeye teşvik eder. Bununla birlikte, sosyal medya reklamcılığının bu avantajını elde etmek istiyorsanız, doğru hedefleme, çekici reklam metni ve harika bir açılış sayfası gerekir. Bu nedenle, Mapsem gibi deneyimli bir sosyal medya reklam ajansıyla ortak olmak büyük bir avantaj sağlar. Çünkü biz sadece şirket içi bir sosyal medya ekibine sahip olmakla kalmadık, aynı zamanda bir Meta İş Ortağı seçildik. Bu, Instagram gibi platformlarda pazarlama ve reklamcılık söz konusuysa muazzam bir uzmanlık ve müşteri sonuçları gösterdiğimiz anlamına gelir.
Müşteri Sadakatini Koruma
Yeni bir müşteri kazanmak, mevcut bir müşteriyi elde tutmaktan 10 kat daha maliyetlidir. Günümüz markaları için, bir kişinin markanıza bağlılığını kazanmak ve sürdürmek çok önemlidir. İşletmenize sadık olduklarında sadece ürün ve hizmetlerinizi satın almakla kalmaz, aynı zamanda bu ürün ve hizmetleri tanıdıkları kişilere de önerirler. Aslında, insanların %80'i bir sonraki alışverişleri hakkında sosyal medyadan tavsiye alıyor. Akıllı ve rekabetçi bir sosyal medya reklam kampanyası oluşturmak çok avantajlıdır. Şirketinizin marka savunucularıyla sürekli etkileşim kurmasına yardımcı olabilir ve bu da işletmenizin akılda kalmasını sağlayabilir. Ayrıca, bu marka savunucularına takipçi olarak sahip olmak, etkileşimi ve hatta organik gönderiler için paylaşımları artırabilir.
Kurumsal Sosyal Medya Reklam Yatırım Getirisini İyileştirme
Kurumsal sosyal medya reklamcılık hizmetlerine geçmek, yatırım getirinizi de artırabilir. Mapsem gibi deneyimli bir ajansla çalışmak, tıklama başı maliyetinizi (TBM) düşürmenizi sağlar. Dönüşüm oranlarınızı artırır. Ayrıca işletmenizin Instagram, Facebook gibi sosyal medya ağlarındaki reklamlardan daha fazla değer elde etmesine yardımcı olabilir. En iyi yanı, dahili pazarlama ekibinizi genişletmenin yüksek maliyetleri olmadan işletmenizin yatırım getirisini artırmasıdır. Kurumsal sosyal medya hizmetleri ile, anında tüm sosyal medya ekibine sahip olursunuz. Dolayısıyla pazarlama stratejisinden tam olarak yararlanabilirsiniz.
Yeniden Pazarlama Çabalarını ve Sonuçlarını En Üst Düzeye Çıkarma
Yeniden pazarlama, güçlü bir sosyal medya pazarlama stratejisi olarak karşımıza çıkar. Yeniden hedeflenen reklamlar, insanların dönüşüm gerçekleştirme olasılığını %70 artırır. Bu durum da işletmeniz için daha fazla takipçi, paylaşım ve satış anlamına gelir. Facebook ve LinkedIn gibi izleme piksellerinin yüklenmesi, şirketinizin bu sosyal medya ağlarında yeniden pazarlama kampanyaları başlatmasına olanak tanır. Örneğin birisi Facebook hesabına giriş yapmış durumdayken web sitenizi ziyaret edebilir. Daha sonra bu kişiye Facebook'ta yeniden pazarlama yapabilirsiniz. Kurumsal sosyal medya reklam ajansımız ile işletmeniz bu sosyal medya reklam avantajından faydalanabilir. Ekibimiz ilk olarak izleme piksellerini ayarlar. Sonrasında kampanyaları oluşturur ve kaçırdığınız geliri talep etmeye başlayabilmeniz için reklamları oluşturarak devam eder.
N°1 Digital Agency in Europe

Markalar Neden Kurumsal Sosyal Medya Reklamcılığı İçin MAPSEM'i Seçiyor

Şirketinize benzer diğer şirketler, Mapsem'i birkaç nedenden dolayı sosyal medya reklam ortağı yapıyor:

Tüm Dijital Pazarlama İhtiyaçlarınız için Tek Bir İş Ortağı Edinin
Kurumsal sosyal medya reklam hizmetlerine yatırım yaparken, tek bir ortağa sahip olmak çok değerlidir. Her ay birden fazla raporlama toplantısına zaman harcamanız veya her bir ajansın birbiriyle koordinasyon sağlaması için çalışmanız gerekmez. Bunun yerine, sizin için tüm süreçle ilgilenen güvenilir bir iş ortağınız var. Mapsem tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansı olduğundan, 50'den fazla çevrimiçi ve sosyal medya uzmanı ekibimiz kampanyanızın her yönünü ele alır. İzleme piksellerinizi yüklemekten reklam stratejinizi geliştirmeye kadar her konuda yanınızdayız. Ayrıca reklam kreatiflerinizi oluşturmayı da sizin yerinize yapıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin %90'ınden fazlası bizi uzun vadeli ortakları yapıyor.
Eksiksiz Bir Sosyal Medya Ekibi Edinin
Dahili sosyal medya ekibi, kurumsal düzeydeki bir şirket için bile son derece gerekli bir yatırımdır. İşe alma maliyetlerine ek olarak, işletmeniz, her yıl şirketinize mal olabilecek maaşları ve yan hakları da hesaba katmalıdır. Kurumsal sosyal medya reklam hizmetlerimiz ile markanız kaliteden ödün vermek zorunda kalmaz. Çok daha uygun maliyetli bir seçenek ile kaliteyi korumayı seçer. Ayrıca, dahili bir sosyal medya ekibi oluşturmanın zaman ve maliyeti hariç, şirket içi pazarlama ekibinizi de destekleyebilirsiniz. Ayrıca, sektördeki en iyi yeteneklere anında erişerek sosyal medya yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.
Müşterilerinin Sonuçlarıyla Tanınan Bir Ajansla Ortak Olun

Müşterilerinin Sonuçlarıyla Tanınan Bir Ajansla Ortak Olun

Reklam harcamalarından bağımsız olarak, sosyal medya reklamlarından sonuç almak istersiniz. Mapsem'de, sosyal medya ajansı olarak gerçek sonuçlara odaklanırız. Satış odaklılık gibi işletmeniz ve kârlılığı için önemli olan metriklere odaklanırız. Bu nedenle, son beş yılda müşterilerimizin 300 milyon liradan fazla gelir elde etmelerine yardımcı olduk. İş ortağınız olarak, markanızın sosyal medya aracılığıyla büyümesine yardımcı olması için Mapsem'e güvenebilirsiniz. İster takipçi kitlenizi oluşturmak ister çevrimiçi satışlarınızı artırmak veya marka bilinirliğinizi artırmak isteyin, ödüllü ekibimiz işinizi halledebilir.

Kurumsal Sosyal Medya Reklam Hizmetleri Nelerdir?
Kurumsal sosyal medya reklam hizmetleri farklı sosyal ağları kullanır. Facebook, Instagram, LinkedIn ve Twitter gibi ağlar kurumsal organizasyonları tanıtmak için örnek verilebilir. İşletmeler, marka bilinirliği oluşturmak, takipçi çekmek, müşteri kaybını azaltmak ve geliri artırmak için sosyal medya reklamcılığını kullanır.
Kurumsal Sosyal Medya Reklamcılığı Hizmetlerinin Maliyeti Nedir?
Harcamalar çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Bunlar; sosyal medya reklam harcamanız, sosyal medya pazarlama ajansı ve sosyal medya stratejiniz gibi faktörlere göre değişir. Ortalama olarak kurumsal sosyal medya reklam hizmeti alan işletmeler her ay sosyal medya reklamcılığına 250.000 TL - 450.000 TL Türk Lirası arasında yatırım yapar.

Kurumsal Sosyal Medya Reklam Hizmetleri Hakkında SSS

Kurumsal sosyal medya reklam hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? SSS bölümümüzü okuyun:
ŞİMDİ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

Kurumsal Sosyal Medya Reklam Hizmetleriyle Daha Fazla Takipçi ve Satış Çekin

Kurumsal sosyal medya reklamcılığı, markanıza yalnızca çevrimiçi takipçi sayısını artırma değil, aynı zamanda genel büyümesini de artırma fırsatı sunar. Sosyal medyayı ve Mapsem gibi güvenilir bir sosyal medya ajansını kullanarak marka bilinirliği, müşteri bağlılığı ve satış oluşturabilirsiniz.

Sosyal medya reklamlarından daha iyi sonuçlar ve geri dönüşler alabilirsiniz. Bunun için kurumsal sosyal medya yönetimi alanında deneyimli ekibimizin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. Hemen şimdi teklif almak için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin! Veya bizi arayın!