Profesyonel Web Sitesi Metin Yazarlığı Hizmetleri

MAPSEM, blog gönderilerinden satış içeriğine ve çevrimiçi kılavuzlara kadar uzanan orijinal, ilgi çekici metinleri çevrimiçi ve çevrimdışı başarınızı en üst düzeye çıkaran lider bir metin yazarlığı ajansıdır. Etkileşimi, web sitesi trafiğini veya satışları artırmak istiyorsanız, web sitesi metin yazarı hizmetlerimiz işletmenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilir.

Şimdiye Kadar Milyonluk Projelerde İmzamız Var...
Image link

Web Sitesi Metin Yazarlığı Hizmet Planlarını Keşfedin

Web Sitesi Metin Yazarlığı
Teklif Alın/ Sayfa
500 Kelime / sayfa
SEO Optimizasyonu
Konu Araştırması
Paketin Detaylarını İncele
İÇERİK YENİLEME
Teklif Alın/ Sayfa
Mevcut İçerik Analizi
1-3 Özel Grafik
Profesyonel SEO Metin Yazarlığı
Paketin Detaylarını İncele
GÖKDELEN İÇERİĞİ
Teklif Alın/ Sayfa
15 Adede Kadar Stok Fotoğraf Veya Grafik
Profesyonel SEO Metin Yazarlığı
Konu Araştırması
Paketin Detaylarını İncele

İşletmeleri Büyüten Web Sitesi Metin Yazarlığı Hizmetleri

İçerik, web sitenizin en kritik bileşenlerinden biridir. İşletmenizi hedef kitlenizle buluşturur ve onları ürününüzü satın almaya, şirketinizle iletişime geçmeye ve hatta mağazanızı ziyaret etmeye ikna eder. Okurlarda yankı uyandıran ve arama sonuçlarının en üstünde yer alan ilgi çekici metinler için profesyonel web sitesi metin yazarı hizmetlerine yatırım yapın.

10 yılı aşkın deneyimiyle MAPSEM, Türkiye çapındaki şirketler için güvenilir bir seçimdir. Metin yazarlığı ekibimiz, doğru ve ikna edici metinler sunmak için teknik ve teknik olmayanlar da dahil olmak üzere çeşitli geçmişlere sahip profesyonellerden oluşmaktadır.

Aşağıdaki hizmet ve fiyatlandırma planlarımıza göz atarak sektör lideri web sitesi metin yazarı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Web metin yazarlığı hizmetlerimiz hakkında sohbet etmek ister misiniz?  Bugün bizimle çevrimiçi iletişime geçmekten çekinmeyin!

Web Sitesi Metin Yazarlığı Hizmetleri

İçeriğinizin arama sonuçlarında en üst sırada yer almasını sağlamak için arama motoru optimizasyonunu (SEO) içeren altı metin yazarlığı hizmet planı sunuyoruz. Şirketinizin ihtiyaç duyduğu içerik ne olursa olsun, ödüllü ekibimiz  işinizin istediği içeriği sağlayabilir ve sonuçları sunabilir.

Web sitemizin metin yazarı hizmetlerimiz için fiyatları ve çıktıları mı merak ediyorsunuz? Aşağıdaki fiyatlandırma tablolarımızı görüntüleyin.

  1. SEO Metin Yazarlığı Hizmet Planlarını Görüntüleyin
  2. E-Ticaret Metin Yazarlığı Planlarını Görüntüle
  3. İçerik Yenileme Metin Yazarlığı Planlarını Görüntüle

SEO Metin Yazarlığı Hizmetleri

SEO metin yazarlığı hizmetlerimizle web sitenizi hedef kitleniz ve sektör uzmanları için bir başvuru kaynağına dönüştürün. Bu hizmet paketi, web siteniz için orijinal makaleler ve blog gönderileri üretmeye odaklanır. Maksimum sonuç için ekibimiz içeriğinizi yalnızca okuyucular için değil aynı zamanda arama motorları için de optimize eder. Ayrıca satış odaklı veya teknik SEO kopya planlarımızla web sitenizin arama sonuçlarındaki performansını ve ikna ediciliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bu planlar, marka sesiniz ve alıcı kişiliğinizle eşleşen ilgi çekici ve bilgilendirici satış ve teknik metin oluşturmaya odaklanır.

Özellikler
SEO İçerik
Güçlendirilmiş SEO İçerik
Sayfa Başına Kelime
500 Kelime
500 Kelime
Konu Araştırması
60 Dakika
120 Dakika
Anahtar Kelime Araştırması
Hedef Sayfalar için Anahtar Kelime Eşleme
Yinelenen İçerik Analizi
Başlık Etiketlerinin Optimize Edilmesi
Başlıklar ve Meta Açıklamaları
Dahili Bağlantı Bilgi Mimarisi
Doğal Dil İşleme (NLP) Kullanarak Stratejik Anahtar Kelime Birleştirme
E.A.T Analizi
YMYL İçerik
İçerik Ücreti
Teklif Alın
Teklif Alın

SEO E-Ticaret Metin Yazarlığı Hizmetleri

SEO e-ticaret metin yazarlığı hizmetlerimizle çevrimiçi pazarda rekabet avantajınızı artırın. Bu hizmet paketi, alışveriş yapanları ürününüzü eve getirmeye ikna eden arama ve okuyucu dostu ürün açıklamaları geliştirmeye odaklanır.

Özellikler
SEO İçerik
Optimize edilmiş e-ticaret ürün açıklamaları
150 kelime ürün başına
Ürün başına 15 dakikaya kadar araştırma
İçeriklerde stratejik anahtar kelime kullanımı
Anahtar kelime araştırması dahil
Web sitesi satış içeriklerine dahil edilen CTA
Ücret
Teklif Alın

İçerik Yenileme Metin Yazarlığı Hizmetleri

İçerik yenileme metin yazarlığı hizmetleriyle eski ve güncel olmayan içerikten kaynaklanan sıralama, trafik ve gelir kaybını önleyin. Bu hizmet paketi, sıralamaları, trafiği ve daha fazlasını yeniden kazanmak için SEO ve kullanıcı dostu içerik ve tasarım öğeleri eklemeye odaklanır. İçerik yenileme hizmetlerini kullanarak içeriğinizle sonuçları ve geliri artırmaya devam edin.

Özellikler
İçerik Odaklı İçerik Yenileme
Tasarım Odaklı İçerik Yenileme
Premium İçerik Yenileme
Kelime Sayısı
400-600 kelime eklenir veya güncellenir
150-300 kelime eklenir veya güncellenir
400-600 kelime eklenir veya güncellenir
Mevcut Bir Sayfada Yapılan Güncellemeler veya Eklemeler
Anahtar Kelime Araştırması
SEO Metin Yazarlığı
Profesyonel Düzenleme
Özel Grafikler
1 Grafik
En fazla 3 Grafik
En fazla 3 Grafik
Evergreen Metin Yerleşimi ve Alt Etiketler
Görüntü Optimizasyonu
H-Tag Yapısında Önerilen Güncellemeler
Raporlama
Temel
Temel
Temel
Ücret
Teklif Alın
Teklif Alın
Teklif Alın

MAPSEM Web Sitesi Metin Yazarı Hizmetleri Neleri İçerir?

MAPSEM ile blog gönderileri, ürün açıklamaları, çevrimiçi kılavuzlar veya uzun biçimli içerik için ortaklık kuruyor olsanız da, stratejinizi ve çıktılarınızı işinize göre özelleştiriyoruz. Bununla birlikte, tüm web sitesi metin yazarı hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir:

Anahtar kelime araştırması

Metin yazarlığı paketinizin bir parçası olarak ekibimiz sektörünüz, ürünleriniz veya hizmetleriniz ve hedef kitlenizle alakalı ve değerli anahtar kelimeleri araştırır. Ekibinizle yaptığımız görüşmelerden ve analizlerimizden yola çıkarak, siteniz için paylaşılmaya değer gökdelen içerikten güçlü satış içerikler kadar güçlü içerik geliştirebiliriz.

Diğer metin yazarlığı ajanslarından farklı olarak, anahtar kelime araştırmamızı IBM Watson ile destekliyoruz.

Profesyonel metin yazarlığı

İşletmenizin başarılı olması için profesyonel, iyi yazılmış bir web sitesi kopyasına sahip olmak çok önemlidir. Bu nedenle, özel bir metin yazarları ve metin editörleri ekibine sahibiz. Sektör geçmişleri, teknikten teknik olmayana kadar çeşitlilik gösterir; bu, işinizi bilgili ve deneyimli bir metin yazarı ile eşleştirmemize olanak tanır.

Ekibimiz ayrıca sektörünüzle ilgili derinlemesine araştırma yaparak içeriğinizin doğruluğunu sağlar. Metin yazarlarımızın yalnızca hedef pazarınıza hitap etmekle kalmayıp aynı zamanda onları dönüştüren hedeflenmiş kopyalar üretmelerine olanak tanıyan marka yönergelerinizi de takip ediyoruz.

Optimize edilmiş SEO içerikler

Web siteniz için ilgi çekici içerik yazmaktan daha fazlasını yapıyoruz ayrıca içeriklerinizi arama motorları için optimize ediyoruz. Ekibimiz, metniniz boyunca anahtar kelimeleri stratejik ve doğal bir şekilde kullanarak, web sitenizin ve içeriğinizin erişimini ve çevrimiçi görünürlüğünü en üst düzeye çıkarabilir.

Bu özellikle, sitenizin alakalı arama sonuçlarında görünmesini ve sitenize değerli trafik çekmesini dört gözle bekleyebilirsiniz. Örneğin, yağ ısısını elektrik ısısına karşı tartışan bir blog yazısı, yayınınızın Google, Bing, Yahoo ve diğer arama motorları aracılığıyla hedef pazarına ulaşmasına yardımcı olmak için “petrol ısısı ve elektrik ısısı” anahtar kelimesini içerebilir.

Web sitesi uygulaması

İçeriğinizin performans göstermeye başlaması için sitenizde yayınlamanız önemlidir. Bu nedenle web sitesi metin yazarı hizmetlerimiz web sayfası uygulamasını içerir. Ekibiniz içeriğinizi inceleyip onayladıktan sonra, ekibimiz içeriği web sitenize yükler ve yayınlar.

Web metin yazarlığı hizmetlerinize bağlı olarak, ödüllü tasarım ekibimiz  içeriğiniz için görseller de üretir. Örneğin, uzun biçimli içerik metin yazarlığı hizmetlerimiz, metninizin okuyucularla bağlantı kurmasına yardımcı olmak için 15 adede kadar hazır resim veya grafik içerir.